O nás

Vznik značky boJUJ

Nikdy jsem ani ve snu nemyslela na to, že budu mít svou značku! Jsem sportovec každým coulem a ke svým každodenním aktivitám potřebuju spoustu sportovních pomůcek, mininářadí a doplňků.

A holky, znáte to. Většinou jsem si koupila něco, co nebylo tak praktické a funkční, jak jsem potřebovala, výběr tvarů a barev vždy jiný, než jsem si představovala, a když jsem viděla stejnou pomůcku u někoho jiného, nebo spíše spousty dalších, tak se mi to nelíbilo. A tak vznikl nápad.

Nápad pro autorské minikolekce různých sportovních doplňků. Omezené množství, jen vybrané barvy, a hlavně praktické. Praktické k aktivitě, pro kterou byly určeny. Inspirující a motivující. Pro mne a pro Vás!

BoJUJ

Vrhla jsem se do práce a vznikla značka boJUJ. Každá z nás si jdeme za svým cílem.

Každá má svou cestu. Někdy to jde snadno, někdy to jde hůř. Některé to zvládnou samy, některé potřebují inspiraci a motivaci.

Největší hnací silou nás všech je pochvala, podporující slovo. Správná slova. Proto má každá kolekce originální hesla, barvy.

Všechny doplňky prochází mým pečlivým testováním. Pokud je všechno tak, jak má, dochází k výrobě autorských návrhů. Omezených kolekcí.
Mým cílem je kvalitní výrobek, který potěší, inspiruje a je skvělým parťákem pro všechny vaše sportovní aktivity.

Miluju pohyb a pokud bude má čelenka, ledvinka, nebo čepice při Vašich bězích, výletech, výšlapech, turistice, posilování, na kole, koloběžce, lodi a jinde, s Vámi, bude právě toto ta nejlepší odměna.

“dokud se hýbu, žiju”